Vau-mjau forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vau-mjau forum

Forum o kucnim ljubimcima!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Šarko vragolanko HITNO traži dom

Go down 
Autor/icaPoruka
Kizti
Gost




Šarko vragolanko HITNO traži dom Empty
PostajNaslov: Šarko vragolanko HITNO traži dom   Šarko vragolanko HITNO traži dom Icon_minitimeuto kol 02, 2011 4:12 am

Mrrrnjaaa, ja sam mali Šarko zvani vragolanko. Star sam dva i pol mjeseca. Trazim dobre ljude koji bi me udomili i pruzili mi puuuunoo ljubavi, brige, mazenja, pazenja i puuunooo fine papice. Veeeeliki sam gurman, iako nisam izbirljiv. Pomalo sam prozdrljiv. Volim zezat svoju mamu, grickat je i u zaletu skociti na nju. Zlocest sam - tako mama kaze. Ali mogu biti dobar, treba mi samo netko tko ce se brinuti o meni i pruziti mi kutak svog doma kako bi se osjecao clanom obitelji. Uvijet koji morate ispuniti da bi me udomili je kastracija kad navrsim 8mj.
Pun sam energije, vrlo sam zaigran i vooolim setati vani na zraku. Ali isto tako volim spavati i u mekom krevetu kad sam umoran. Zato vas molim da me udomite!!! mrrrrnjaaa za KRAJ! :3

Bio bi idealan za kucu s dvoristem.
Tretiran je protiv crijevnih parazita. Tretman se mora ponoviti za 2 tjedna.
Protiv buha i sugaraca jos uvijek nije tretiran, ali ako financije budu to dopustile, tretirat cu ga i protiv toga.

kontakt e-mail: kizti25@hotmail.com ili na mob:091/3082008

Potpisete li ugovor s Udrugom Maca s kojim se obavezujete kastrirat ga, dobijate popust na taj zahvat i poklon paket u pet centru (nesto hrane i posudicu)! :3

Evo par slikica:


[Vrh] Go down
Kizti
Gost




Šarko vragolanko HITNO traži dom Empty
PostajNaslov: Re: Šarko vragolanko HITNO traži dom   Šarko vragolanko HITNO traži dom Icon_minitimeuto kol 02, 2011 4:14 am

Evo link za slikice na moj facebook profilu Smile
[Vrh] Go down
Kizti
Gost




Šarko vragolanko HITNO traži dom Empty
PostajNaslov: Re: Šarko vragolanko HITNO traži dom   Šarko vragolanko HITNO traži dom Icon_minitimeuto kol 02, 2011 4:15 am

Iz nekog razloga ne prikazuje linkove Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šarko vragolanko HITNO traži dom Empty
PostajNaslov: Re: Šarko vragolanko HITNO traži dom   Šarko vragolanko HITNO traži dom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Šarko vragolanko HITNO traži dom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vau-mjau forum :: Kutak za ne registrirane korisnike :: Mali vau-maju oglasi-
Forum(o)Bir: